Whatsapp Destek Hattı

Hastaneler en kalabalık halka açık hizmet yerlerinden biridir. Bir sağlık merkezi olması nedeniyle çok fazla insanı misafir eden hastane eşyaları kısa sürede yıpranıyor. Oturduğunuz koltukların gıcırdadığını ve sağlam olmadığını görebilirsiniz. Her hastanede olmasa da bazen böyle sorunlar yaşanabilir. Bunun farklı nedenlerinden bahsedebiliriz. Öncelikle hastane ortamı son derece kalabalık ve eşyaların yıpranma ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle koltukların iskeleti ve ayakları hasar görebilir. Kılıfları yıpranabilir ve kısa sürede solabilir. Diğer taraftan aldığınız ürünün imalatında malzemesinde kalite olarak yüksek standartlar gözetilmemiştir. Hastane koltuk tamiri konusunda Rönesans Koltuk Döşeme olarak bütün bu konularda hizmet veriyoruz.

Hastane Koltuklarının Tamiri

Hastane ortamında hasar gören koltukların çok fazla bekletilmeden tamir edilmesi gerekir. Çünkü normalden daha fazla insan o koltukları kullanıyor. Bu nedenle bu koltukların üstüne daha çok yük biniyor. Daha da ileri gitmemesi için sorun hâlinde acil olarak tamiri yapılmalıdır. Öncelikle bu konuda en kaliteli işin yapıldığı firmaları arayıp bulmalısınız. Ustaların tecrübesi ve kaliteli bol kumaş çeşidiyle Rönesans Koltuk Döşeme firması sizlere en yüksek oranda hizmet vermeyi amaçlıyor.

Hangi İşlemler Yapılacak?

İlk olarak koltukların keşif çalışması ücretsiz olarak hastaneniz için yapılacaktır. Keşif işlemleri ustalar tarafından yapılıyor. Bu işlemler için sizden bir ücret talep edilmiyor. Koltuklarınızın neye ihtiyacı olduğu ve hasarın nerede olduğu konusunda sizlere detaylı bilgi veriyoruz. Acil ihtiyaçlar ve yapılacak çalışmalar konusunda aydınlatıcı bilgi verdikten sonra özel isteklerinizi yerine getiriyoruz.

 Önce iskelet tamiri yapılıyor. Süngerler değiştiriliyor. Süngerlerin yerleşmesiyle temel çalışmalar bitiyor. Son olarak kumaş seçimine geçiliyor. Seçilen kumaşlar ustalar tarafından dikiliyor ve koltuklara monte ediliyor. Herhangi bir potluk oluşmaması için azami çaba gösteriliyor. Dikilen koltuklar hastaneye iade ediliyor.

Başka Neler Yapıyoruz?

Yaptığımız iş sadece hastane koltuk tamiri işi değildir. Bunların dışında 3 alanda daha hizmet vermekteyiz. Koltuk imalatı, koltuk döşeme ve mobilya cilalama işleriniz için de sizlere hizmet veriyoruz. Dilerseniz hastane koltuklarınızı sıfırdan üretip sizlere sunabiliriz. Böylelikle daha ucuza yaptırdığınız koltukları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Koltuk tamiri bilgileri için tıklayın>>>