Whatsapp Destek Hattı

Kanepe Yüzü Değiştirme - Kanepe Tamiri

Kanepe yüzü değiştirme, eskiyen kanepelerin kılıflarının koltuk döşeme ve tamir firmaları tarafından değiştirilme işlemidir. Bu işlem son zamanlarda daha yaygılaşarak birçok evin bütçesine katkı sağladı. Artık kadınlar, ev hanımları koltuk kılıf değiştirme işlemine daha sıcak bakıyor. Böylece eskiyen koltukların değerlendirilmesi sonucu daha az para harcayarak evini yenilemiş oluyor. sıfırdan koltuk ve kanepe almanın maliyetini büyük oranda düşürmüş oluyor.

Yeni bir koltuk ve kanepe almak eski kanepeleri tamir etmenin yanında çok daha pahalıdır. Bu nedenle kılıf değiştirme işlemi yapan koltuk döşeme firmaları bu konuda büyük bir avantaj sağlıyor. Eski koltuk ve kanepelerinizin yeni halini görünce siz bile tanıyamıyorsunuz.

Kanepe Yüzü Ne Durumlarda Değiştirilebilir?

Kanepe yüzü değiştirme fikrini yeni duyanlar bu konuyu biraz araştırma gereği duyuyor. Her koltuğa yeni yüz uygulanır mı, benim koltuklarıma uygulanır mı, maliyeti ne kadar gibi sorular soruyor. Bütün bu sorularınıza cevap vermeye çalışalım.

Her Koltuğa Uygulanır mı?

Kullanılabilir durumda olan her koltuğa uygulanır. İskeletinde sorun varsa bile tamir edilebilir. Hasar ne kadarsa maliyet de o kadar artar. Ama her koşulda fiyatlar uygundur.

Kılıf Değiştirme Fiyatları Ne Kadar?

Kılıf değiştirme fiyatları koltuğun cinsine, modeline, durumuna göre değişkenlik gösteriyor. Genelde kanepe tamiri daha ucuz oluyor. Fiyatlar konusunda net bilgi için ustaların keşif çalışması yapması gerekir. Her koşulda son derece makul fiyatlar sunulmaktadır.

Koltuk ve kanepe tamiri, yüz değiştirme denince eski bir görünüm aklınıza gelmemelidir. Kanepelerinizin yeni halini görünce ne kadar az paraya ne kadar çok emek harcandığını kendiniz gözlemleyeceksiniz. Sıfır kanepe almış kadar sonuç sizi memnun edecek.

Kanepe Yüz Değiştirme Nasıl Uygulanır?

Kanepelerinizin yeni kılıfları için sizin fikriniz alınır. klasik, modern, sade, gösterişli her türdeki kumaş seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Farklı kumaş firmaları ile çalıştığımızdan aradığınız hemen her kumaşı bulabilirsiniz.

Devamında eskiyen ve yıpranan kumaşlarınız sökülür ve yerine yenisi dikilir. Daha doğrusu dikilen kumaşlar monte edilir. Bunu yaparken potluk oluşmaması için büyük gayret sarf edilir.

Siz de koltuklarınız yenilemek kılıflarını değiştirmek istiyorsanız kanepe yüz değiştirme konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.