Whatsapp Destek Hattı

Özel ölçü köşe koltuk yaptırmak koltuk döşeme ve tamir firmalarında mümkün hâle geliyor. Mevcut koltuk takımları sizin evinize uygun değilse ve köşe koltukların ölçülere odanıza uygun değilse bu konuda koltuk imalat ve tamir firmalarının kapısını çalabilirsiniz. Koltuk tamir ve döşeme firmalarının genel olarak 4 farklı çalışması bulunuyor. Koltuk tamiri, kılıf değişimi, mobilya cilası ve koltuk imalatıdır. Bu dört başlıkta sizlere hizmet veren firmalara tamir işlerinizi güvenle verebileceğiniz gibi sıfır koltuklar da yaptırabilirsiniz. Unutmayın aldığınız marka koltuklar da aynı ustaların ellerinden geçiyor. Bu konuda uygun fiyata şık ve modern koltuk modellerine sahip olabilirsiniz.

Köşe Koltuklarınızı Biz Yapalım

Köşe koltuklarını günümüzde en çok gençler tercih ediyor. Kimilerine göre küçük olması ve misafir ağırlarken sıkıntı duyulması nedeniyle tercih edilmese de gençler bu konuda da çözüm bulabiliyor. Hangi koltuk modelini hangi tasarımı seçerseniz seçin köşe koltuklarının verdiği havayı salonunuza veremez. Çünkü özel görüntüsü onu diğerlerinden her zaman ayırıyor. En çok da sade renkli özellikle beyaz ve krem koltuklar beğeni topluyor. Son zamanlarda gri tonlarında maskülen görünümlü köşe koltukları da büyük ilgi gördü ve üretici firmalar da bunun dikkate aldı.

Evinizin odaları mevcut koltuk modellerinin ölçüleri ile uyum sağlamayabilir. Her model her eve sığmayabilir. Küçük odalı evlerde her ne kadar köşe koltukları zaten küçük olsa da yine de sizin evinize uygun olmayabilir. Böyle durumlarda özel ölçü köşe koltuk üretimi sayesinde evinizin ölçülerine uygun koltuklar yaptırabilirsiniz. İstediğiniz ebatlarda, istediğiniz kumaştan sıfır ürün hazırlattırabilirsiniz. Bunun güzel tarafı da hayalinizdeki modeli yaptırabilmenizdir. Hazır ürünlerde bir yere kadar hayalinize yaklaşabilirsiniz. Ama özel ölçü vererek yaptırdığınız koltuk modellerinin her aşamasında fikir sunma avantajınız bulunuyor. Bu konuda Rönesans Koltuk Döşeme firmasından yardım alabilirsiniz.  En yeni modeller bütün koltuk çeşitlerinin üretimi alanında uzman ustalar tarafından gerçekleştiriliyor. Bütün bu işlemler oldukça kısa sürede tamamlanıyor. Koltuklarınızı size en kısa sürede teslim etmek için olanca hızla çaba gösteriliyor. Hem tamir hem de özel ölçü köşe koltuk konusunda firmamızla iletişim kurabilirsiniz.