Whatsapp Destek Hattı

Koltuk döşeme, eskiyen koltukları yeniden tamir etmek ya da sıfır koltuk imal etmek anlamlarına geliyor. Her iki anlamda da kullanılabilir. Bir koltuğun tasarlanıp kullanılır hale gelmesi tamamen bir sanat üründür. İşte bu sanat değerindeki eserler profesyonel ustaların ellerinden geçiyor. Aynı şekilde eski koltuklarınızın baştan yenilenme işlemleri de aynı ustalar tarafından yenileniyor.

Koltuk Döşeme Aşamaları

İlk olarak eski koltukların döşemesi nasıl gerçekleştiriliyor ona bakalım. Eski koltuklarınızın öncelikle keşif işlemleri ustalar tarafından yapılıyor. Bunun için Rönesans Koltuk Döşeme sizden hiçbir ücret talep etmiyor.

Keşif işlemleri koltuklarınızın neye ihtiyacı olduğunu belirlemek içindir. Sonrasında da ücret belirleniyor. Ücretler kesinlikle son derece uygun ve cazip olarak belirleniyor. Bunların dışında özel istekleriniz eklenmesi istediğiniz tasarımlar varsa söyleyebiliyorsunuz. Böylece sizin de istekleriniz göz önünde bulundurularak koltuklar hazırlanmaya başlıyor.

İlk olarak iskelet kontrolü ve tamiri yapılıyor ki koltuklar sağlam olsun. İskelet tamir edilince sırada süngerin yerleştirilmesi geliyor. Sünger koltuk yüzeyine yerleştirilince geriye kumaş seçimi yapmak kalıyor. Seçtiğiniz kumaşların ustaların ellerinde özenle dikilmesi ve koltuğa yerleştirilmesi ile eski koltuk döşeme işlemi tamamlanıyor.

Yeni Koltuk İmalatı

Yeni koltuk imalatı da koltuk döşeme olarak nitelendiriliyor diye yukarıda bahsetmiştik. Bunun nasıl olduğunu açıklayalım. Herhangi bir firmadan koltuk almak istediğinizde hem çok pahalı olabilir hem de istediğinizi tam olarak bulamayabilirsiniz. Bu nedenle koltuk imalatı yapan döşeme firmaları ile irtibat kurmanız gerekir. Bu konuda Rönesans Koltuk Döşeme olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

İlk olarak bizlere nasıl bir koltuk istediğinizi anlatıyorsunuz. Tarzı, modeli rengi kumaş cinsi ile net olarak her şeyi söyleyebilirsiniz. Ustalarımız bu isteklerinize uygun koltuklarınızı imal ediyor. öncel iskelet yapımı, sonra sünger yerleşimi ve kılıfların dikilip yerleştirilmesi ile koltuklarınız hazır hale geliyor. Bütün bu işlemler son derece hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Sizi koltuk takımlarınıza kavuşturmak için ustalarımız 7/24 çalışarak hayalinizdeki tasarımları sizlere sunuyor.

Koltuk döşeme, koltuk imalatı, koltuk kılıfı değiştirme ve mobilya cilalama gibi işlemler için firmamızla site üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Böylece sunduğumuz avantajlardan kolayca yararlanabilirsiniz.