Whatsapp Destek Hattı

Koltuk Takımı Yüz Değiştirme Hakkında Bilgi

Koltuk takımları evimizin salonunda başköşeye yerleştirilir. En önemli salon eşyalarıdır. Genelde oturma grubu şeklinde alındığı için maliyeti de yüksektir. Bu eşyalarınız zamanla yıpranabilir, eskiyebilir ve koltuk takımı yüz değiştirme işlemine başvurabilirsiniz. Senelerce kullandığınız koltuklarınızın ne atacak kadar eski ne de kullanacak kadar yeni olduğunu düşünüyorsanız yüz değiştirme işlemi tam size göre bir işlemdir. Eskiyen kılıflarınızı yenisiyle değiştirerek sıfır koltuk görünümü elde edebilirsiniz. Özellikle renk seçenekleriyle daha açık ferah koltuklar mı istiyorsunuz yoksa renkli kullanışlı koltuklar mı istiyorsunuz, bunların hepsini gözden geçirebilirsiniz.

Koltuk Takımı Yüz Değiştirme İşlemi

Koltuk takımları en pahalı ev eşyalarıdır. Bu nedenle en az değişim onlarda görülür. Atmak, onlardan vazgeçmek de kolay değildir. Uzun süre kullandığınız eşyaları bir anda gözden çıkaramazsınız. Kullanmaya devam etmek konusunda da eskiyen kılıflar sizi rahatsız edecektir. Bu durumda ne eski kılıfları kullanın ne de koltuklarınızı atmayı deneyin. Size daha tasarruflu bir yol sunalım. Bu da koltuk takımı yüz değiştirme işlemidir. Bilenler çoktan bütün koltuklarını bu yöntemle yeniledi. Ama bilmeyenler için bu değişim işlemini detaylarıyla anlatalım.

Öncelikle evinizdeki koltukların nasıl bir yenilik gerektirdiği ustalar tarafından belirleniyor. Acil ihtiyaçları uzmanlar belirliyor. Sonrasında siz özel isteklerinizi dile getiriyorsunuz. İhtiyaç durumuna göre bir rakam belirleniyor. Bunun için de tüm maliyetler hesaplanıyor. Devamında koltuk takımlarınızın kılıflarının değişmesi için işlemlere başlanıyor.

Eğer iskelet ve süngerde bir sorun görünmüyorsa bunlara dokunmaya gerek duyulmuyor. Gereksiz masraf da çıkarmamış oluyor. Koltuklarınızın eskiyen yüzleri yerine o modele uyacak yeni kumaşla seçebiliyorsunuz. Bu yeni kumaşları size koltuk döşeme firması sunuyor. Firmanın sunacağı çeşitlilik o firmanın çalıştığı kumaş firmaları ile ilgili bir durumdur. Ne kadar çok kumaş firması ile çalışıyorsa size o kadar çok çeşit sunacaktır. Bu bağlamda Rönesans Koltuk Döşeme firması tam 35 kumaş firması ile çalışmaktadır. Böylelikle en geniş seçenekleri bulabileceğiniz bir firma oluyor.

Kumaş seçerken dokuma olmasına itina gösterirseniz daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve kullanışlı kumaşlardır. Koltuk takımı yüz değiştirme konusunda çok fazla işlem gerekmediğinden çok kısa sürede yeni koltuklarınıza kavuşabilirsiniz.

Koltuk Yüzü Değiştirme Ne Kadara Mal Olur > Tıklayın