Whatsapp Destek Hattı

Koltuk kılıf değiştirme konusunda son yıllara ileri düzeyde kaliteli işler yapılmaya başlandı. Bunun en güzel örneklerini sitemizdeki işlerden inceleyebilirsiniz. Koltuklarınız yıllar içinde eskimiş olabilir. İskeleti hasar görmüş ve kullanılmaz hâle gelmiş olabilir. Renkleri solmuş durumdadır belki de… Bu koltukları yenilemek son derece masraflı olabilir. Ailenize ve bütçenize yük oluşturabilir. Yeni koltuk modelleri almak yerine eskilerinin üzerinde bazı değişiklikler yapmaya ne dersiniz? Yani çok daha az para ödeyerek yeni koltuk takımlarına sahip olmaktan bahsediyoruz. Kılıfları, rengi tamamen değişecek ve evinize yeni bir hava katacak koltuklarınızdan bahsediyoruz.

Koltuk Kılıflarını Değiştirerek Salonunuzu Yenileyin

Uzun yıllar kullandığınız koltukların kılıflarında yıpranma mı gözlediniz? Koltuklarınızın iskeletinde ve süngerinde hasar mı meydana geldi? Aynı renk ve desenlerden sıkıldınız ve artık salonunuzu yenilemek mi istiyorsunuz? Bütün bunları çok düşük masraflarla yapabileceğinizi biliyor musunuz? Koltuk kılıf değiştirme konusunda fiyat aralığı biraz geniş tutuluyor. Fakat koltuk, kanepe ve model bakımından 100 tl ile 1500 tl arasında bir fiyat aralığında koltuk takımlarınızı değiştirmeniz mümkündür. Artık bu yöntemi pek çok ev hanımı tercih etmeye başladı. Çünkü sadece renginden sıkıldığınız için güzelim koltuklarınızı atmanız hiç de mantıklı değil. Sorun sadece renkler ise size bu konuda geniş renk seçeneği sunuluyor.

Koltuklarınızın yeni rengini siz seçiyorsunuz. Ama iskelet ve sünger konusunda sıkıntı varsa alanında uzman ustalar size bu konuda da bilgi veriyor. Böylece geniş kapsamlı bir keşif işlemi yapılıyor. Rönesans Koltuk Döşeme bu keşif işlemlerini ücretsiz yapıyor. Size mevcut eksikleri söylüyor. Devamında dönüşüm işlemlerine başlanıyor. Eğer koltuklarınızın iskeleti sağlamsa onlarla vakit kaybedilmemiş oluyor. Böylelikle maliyet de düşüyor. Yapılacak işlem sadece koltuk kılıf değiştirme işlemidir. Koltuk modelleriniz klasik modellerse o yönde klasik kumaşlar size sunuluyor. Eğer daha ilgi çekici ve gösterişli modeller istiyorsanız altın sarısı ve desenli kumaşlar öneriliyor. Klasik koltuklarınızı sade kumaşlarla da döşetebilirsiniz.

Diğer koltuklarınız için renkli ya da sade isterseniz kir tutmayan modeller seçebilirsiniz. Böylelikle yeni salon takımlarınız ile daha az maliyetle yeni bir ortam oluşturabilirsiniz.