Whatsapp Destek Hattı

Maltepe koltuk döşeme kaplama olarak sizlere kafeniz için yeni seçenekler sunmak için istedik. Yeni bir kafe açacaksanız ve bu konuda dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki fikirleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca mevcut kafe dekorasyonunuzda çeşitlilik yapabilirsiniz.

Büfe Tarzı Kafe Dekorasyon

Fast food Kafelere çoğu zaman acil durumlarda uğrarız. Çok da lüks mekânlar değildirler. Oturdukça oturasınız falan gelmez. Tam tersi bir an önce yiyip çıkmak istersiniz. İşte bu kafe seçeneği de tam da böyledir. Çok da rahat olmayan masa ve sandalyelerin bulunduğu bir ortamdır. Çoğu mekânda yemeğinizi kendiniz alırsanız. Yani servis müşteriye aittir. Böylece bir an önce karnınızı doyurabileceğiniz ve işinize bakabileceğiniz tarzda mekânlardır. Her kesimden ilgi görür. Fiyatları da uygundur.

Rüstik Dokulu Cafe Dekorasyon

Maltepe koltuk döşeme kaplama olarak belirtelim ki dekorasyon konusunda en çok uğraştıracak Rüstik dokudur. Bu kafelerde mobilyaların malzemeleri ham görünümlüdür. Aynı zamanda duvarların dekorasyonu yani duvar kâğıtları da bu tarzdadır. Bu tarzı kafenize uygulamak istiyorsanız çok da kolay olmayacağını söyleyelim. Daha doğrusu kafeniz kalabalık bir kafe ise bunu çok da iyi uygulayamazsınız. Küçük otantik mekânlar için uygundur. Bu tarz kafelerin özel sevenleri vardır. Sırf dokusu yüzünden sürekli müşterileriniz olabilir.

Romantik Kafe Dekorasyonu

İşte burası tam da müşterilerin oturup da kalkmak istemeyeceği yerlerdir. Aynı zamanda lüks kafe ortamları bu şekilde dekore edilmektedir. Fonda hafif müzik, koyu muhabbetler ve ortamın havası… Ortamda genelde kırmızı ya da sarı, kahve tonları tercih edilir. Belli bir renk mekâna hâkimdir. Buraları maliyetli ve gösterişli ortamlardır.

Kültürel Kafeler

Adından da anlaşılacağı gibi buralara gelen kişilerin ilk önem verdiği şey kültür, kitaplar ve dergilerdir. Bu kafelerin kitaplık bölümleri bulunur. Rahatça kitap ve dergi okuyabileceğiniz lüks koltuklara sahiptir. Seçkin ve şık ortamlardır.

Vintage Tarzı

Vintage tarzı ev dekorasyonunda olduğu gibi kafe dekorasyonunda da kendini gösteriyor. Bazı kafelere girdiğinizde doğal masa ve sandalyeler dönem mobilyaları dikkatinizi çeker. İşte buralar vintage tarzını yansıtır.

Yukarıdaki seçenekler gibi daha pek çok seçenekten bahsedebiliriz. Önemli olan sizin ne istediğinizdir. Maltepe koltuk döşeme kaplama firması olarak tavsiyemiz siz nasıl bir ortam dekore etmek istiyorsunuz, bu önemlidir.