Whatsapp Destek Hattı

Restorant koltuk modelleri sizin restoranınızın dekoruyla ilgilidir. Yani hangi tarzı benimsediyseniz o tarzda koltuk ya da sandalye seçmelisiniz. Bu konuda restoranınızı rastgele dekore etmekten kaçınmalısınız. Çünkü müşteriler artık dekora çok önem veriyor. Hatta sizin mekânınıza sırf dekoru için bile gelebilirler. Bu nedenle ilk olarak stil seçiminde bulunmalısınız.

Pop Art Tarzı Dekorasyon

Bunun için renkli hareketli dekorasyon da deniyor. Ama biz pop art demeyi daha uygun bulduk. Çünkü evlerinizde de uygulayabileceğiniz rengârenk bir dekorasyon önerisidir. Özel dekorasyon tarzları arasındadır. Yani devamlı müşterileriniz olacaktır. Bu tarzı mekânınıza yansıtmak istiyorsanız öncelikle ahşabı sevmeniz gerekiyor. Bütün ürünler; masa ve sandalyeler ahşap olacak. Özellikle kayın ağacı tercih ediliyor. Sandalyelerinizin rengârenk olacak şekilde yerleştirilecek. Yani mavi, yeşil, kırmızı, sarı, gri, siyah, beyaz gibi bütün renkleri kullanabilirsiniz. ama hakim renkler canlı renklerdir. Cıvıl cıvıl bir görünüm olmalıdır.

Ahşap eşyanın korunması için ayrıca koruyucu malzemeler de kullanılmalıdır.

Retro Tarzı Restoran Dekorasyonu

Evlerde adından sıkça söz ettiren retro tarzı restoranlarda da gözde duruma gelmeye başladı. Retro deyince dönem modası aklımıza gelmelimdir. Belli bir dönemin eşyaları, mobilyaları kullanılmalıdır. Bunun için canlı renkler ve Chester koltuk modelleri tercih edilebilir. Zaten Chester modeller başlı başına nostaljiyi yaşatacaktır. Restorant koltuk modelleri denince Chester tarzı da düşünebilirsiniz.

Modern Restoran Dekorasyonu

Modern tarzı yansıtmak istiyorsanız bunu çok farklı şekillerde yapabilirsiniz. Sizlere bu konuda örnekler verelim. Öncelikle sadelik ilk şartımız olacak. Renklilikten kaçınmanız gerekir. Bununla birlikte endüstriyel bir hava estirilmelidir. Metalik renkler ile ortamın hareketlenmesi sağlanmalıdır. Masa ve sandalyeler ahşap ya da sade modeller olabilir. Bakınca şık ve düzenli bir hava estirmelidir. Kesinlikle gözü yormayan rahat ortamlar olmalıdır. Modernizmin dekorasyondaki halini sevenler için bu mekânlar vazgeçilmez ortamlardır. Müşterilerinizin rahat etmesi ve memnuniyeti açısından iyi bir seçenektir.

Yukarıdaki örneklerden de anlaşılacağı gibi restorant koltuk modelleri konusunda ahşap sandalyelerden rahat ve şık koltuklara kadar her şeyi kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin stil seçiminizle ilgili bir durumdur. Maliyeti de düşünerek hareket edebilirsiniz.