Whatsapp Destek Hattı

Cafe koltukları son derece şık modellerden seçilebilir. Eğer bir kafe işletiyorsanız ve bunun için koltuk seçecekseniz geniş seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Böylece gelen müşterilerinizin daha uzun süre mekânınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Koltuk modelleri mekânınızın kalitesini belirler. Dekorasyon ve mobilyalara ne kadar itina gösterirseniz müşterileriniz için o kadar vazgeçilmez bir adres olabilirsiniz.

Kafe Koltuk Modelleri Nasıl Olmalı?

Kafe koltuk modelleri için yeterince seçeneğiniz var. İlk olarak meşhur sedir modellerine değinelim. Sedirler bahçe sedirleri, suni deri kaplama sedirler, Rattan sedirler gibi çeşitlerle karşımıza çıkıyor. Suni deri kaplama koltuklar pek çok kafede görmeye alıştığımız oturması son derece rahat koltuklardır. Uzun görünümüyle daha çok kişinin oturmasını sağlar. Ayrıca bahçeler için Rattan ve ahşap sedirler de bulunmaktadır. Bunlar yağmur ve diğer hava şartları için son derece kullanışlı ürünlerdir.

En şık ve gösterişli modeller berjer modelleridir. Eğer imkânınız varsa rengârenk berjerler ile kafenizi süsleyebilirsiniz. Canlı ve renkli berjerler müşterilerinizin beğenisini toplayacaktır. Ama berjerler daha maliyetli olabilir.

Diğer taraftan çok iyi bildiğimiz masa ve sandalye takımları da bir seçenektir. Ahşap bilindik masa ve sandalyeler… Bunlar genelde en uygun seçeneklerdir.

Cafe Koltuk İmalatı

Cafe koltukları konusunda daha düşük maliyetle daha kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız koltuk döşeme imalathanelerinden yardım isteyebilirsiniz. Neden koltuk döşeme firmaları? Bu firmalar hem koltuk imalatı konusunda hem de kılıf değişimi ve ahşap cilalama konusunda tecrübeli firmalardır. Bu nedenle kafe koltuklarınızı uzman ustalara yaptırabilirsiniz. Sıfırdan koltuk imalatı sayesinde hem istediğiniz modeller hem de uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Firmamız bu konuda tam 4 alanda sizlere hizmet vermeye hazır durumdadır.

  • Koltuk döşeme
  • Koltuk tamiri
  • Koltuk imalatı
  • Mobilya cilalama

Yukarıdaki alanlar Rönesans Koltuk Döşeme firmasının uzmanlık alanlarıdır. Cafe koltukları, koltuk yapım ve tamir gibi her türlü işlem firmamızda gerçekleştirilmektedir. Üstelik keşif çalışmaları da ekibimiz tarafından bir ücret talep edilmeden yapılıyor. Sonrasında siz karar verirseniz işlemlere başlanıyor. İstediğiniz renk, model ve tarzda koltuklar beklentileriniz dâhilinde hazır hâle getiriyor.