Whatsapp Destek Hattı

Koltuk yüzü değiştirme fiyatları koltuk kılıflarını değiştirmeyi düşünen ev hanımlarının merak konusu oluyor. Pek çok kişi ve özellikle ev hanımları eskiyen koltuklarını değerlendirmek istiyor. Yüz değiştirme konusundan haberdar olmayanlar ise ya yenisini alıyor ya da yüksek fiyatlar nedeniyle bu isteğini ertelemek zorunda kalıyor. Yeni koltuk modellerinin fiyatları gerçekten o kadar yüksek ki ev yenilemek için ailelerin iki kez düşünmesi gerekiyor.

Koltuklarına bakınca atsam atamıyorum, yenilesem imkânım yok diyenler için kılıf değiştirme fırsatını sunuyoruz. Bu işlemi hiç de hafife almamalısınız. Sitemiz üzerinden kılıf değiştirme işlemi örneklerimize bakarak sıfır görünümünde olduklarını fark edebilirsiniz.

Evinizin Havasını Değiştirin

Koltuk yüzü değiştirme fiyatları hakkında bilgi edinme konusunda kadınlar daha çok istekli oluyor. Çünkü sürekli evde vakit geçiren ev hanımları bu durumdan sıkılabiliyor. Yıllarca aynı renk eşyalar aynı şekilde zamanla yıpranınca bunların değişmesi talep ediliyor. Böylece eve yeni bir görünüm kazandırılacak ve evin havası değişecektir.

Bu konuda fiyatlar en çok merak edilen konudur. Bu kadar büyük işlemler gören koltuklara ne kadar para ödeyeceksiniz? Bu işlemlerin ne kadar uygun fiyata yapıldığını görünce siz bile şaşıracaksınız. Net bir fiyat verebilmek için koltuklarınızın durumunu bilmek gerekir. Eğer siz de koltuklarınızı ne kadara değiştirebileceğimiz konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız bu konuda ustalarımızın keşif çalışması yapması gerekiyor. Bu keşif işlemi tamamen ücretsizdir.

Yapılan işlemler için adımlarımız şu şekildedir:

  • Önce ustalarımız hiçbir ücret almadan keşif çalışması yapar ve hasar belirler. Koltuklarınızın ne kadar işlem gerektirdiği belirlenir. İskeleti, kılıfları hepsi bu aşamada gözden geçirilir. Ücret belirlenir.
  • Hasar tamir işlemleri gerçekleştirilir. Koltuğun minderi yani süngeri yerleştirilir.
  • Son olarak kılıf yani yüz değiştirme yapılır. Kılıflar için sizin seçiminizden yararlanılır. Kılıflar dikildikten sonra koltuğa monte ederken zımbalardan yararlanılır.

Gördüğünüz gibi koltuklarınız neredeyse yeniden yapılıyor. Bu hummalı çalışmalar ile evinizin salonuna yeni koltuk takımları almış kadar mutlu olabilirsiniz.

Bütün bu çalışmalar hakkında daha detaylı bilgi sitemiz üzerinde mevcuttur. İletişim bilgilerinden Rönesans Koltuk Döşeme firmasından destek alabilirsiniz.