Whatsapp Destek Hattı

Koltuk döşeme fiyatları evini ve salon takımını yenilemek isteyenlerin en çok merak ettiği konulardandır. Bu sayede eski salon takımlarını atıp yenisini almakla eskilerin tamirini yaptırmak arasında karar verilecektir. Şunu söyleyebiliriz ki koltuk döşeme ve tamir fiyatları koltuğun modeline, işlemesine ve iskeletine göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca eski koltuklarınızın ihtiyacının ne olduğu da önemlidir. Koltuk modellerine bakınca bir Chester model koltukla normal bir kanepe ya da koltuk tamiri arasında farklar olabilir. Çünkü Chester modellerin düğme kısımları detayları daha fazladır. Bu nedenle verilen emek de daha fazla olacaktır. bu gibi durumlar da dikkate alınmalıdır. fakat her ne olursa olsun koltuk tamir ve döşeme fiyatları yeni koltuk takımı almaktan çok çok daha ucuzdur. Bu nedenledir ki son dönemlerde insanlar artık israf yerine eski eşyalarını değerlendirmeyi tercih ediyor. hatta bunun yaparak modaya uymuş bile sayılıyorsunuz.

 

Koltuk Tamiri ve Vintage Modası

Eski eşyalarınızı değerlendirmenizin vintage modasına da uyumlu olduğundan bahsedelim. Vintage modasına uygun yeni koltuk modelleri üretilse de bunu sağlamanın asıl yolu gerçekten eski eşyaları kullanmaktır. Tabi dönem modasını yansıtmak ve belli bir dönemin çizgilerini barındırmak gerekiyor. Seçtiğiniz yeni renkler ve desenler ile bunu sağlayabilirsiniz. Eski masa ve sandalye takımlarınızı da aynı tarza uygun hâle getirebilirsiniz. Böylece düşük maliyet ve çok emekle en güzel vintage örnekleri sizin salonunuzda yer almış olur. koltuk döşeme fiyatları sizin endişe duyacağınız boyutta değildir.

 

Her Model İçin Koltuk Tamiri ve Döşemesi

Sadece vintage değil bütün koltuk modellerini tamir ettirebilirsiniz. İstediğiniz model ve tarzdan esinlenebilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüzle ve elde olan kumaşlarla ilgilidir. modern, minimalist, avangart, klasik gibi her türlü salon dekorasyon tarzlarına uygun koltuk kılıflarını tercih edebilirsiniz. Böylece tamir sırasında koltuklarınızın kılıflarını da değiştirerek yeni bir stil oluşturabilirsiniz.