Whatsapp Destek Hattı

Bostancı Koltuk Döşeme Kaplama işlerini yapan Rönesans Firması, profesyonel olarak hizmet veren kaliteyi şirket politikası haline getirmiş bir firmadır. 19 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörün en köklü firmaları arasında yer alan firma, kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiş ve güçlü referanslara sahip olmuştur. Gün geçtikçe artan hizmet kalitesiyle müşteri sayısını arttırmayı başarmıştır. Bu süreçte müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için koltuk döşeme, mobilya cila, koltuk tamiri, özel ölçü köşe koltuk imalatı ve özel tasarım chesterfield imalat gibi birçok alanda da kendini geliştirmiştir. Zamanında teslimat, uzman teknik servis, garantili koltuk tamiri, ekonomik fiyatlarıyla müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bir hizmet anlayışı sunması açısından sektörde tercih edilebilir bir firma haline gelmiştir.

Bostancı Koltuk Döşeme Kaplama işlerini yapan Rönesans Firması, uzman ve deneyimli personelleri, genç ve dinamik kadrosuyla müşterilerine hızlı ve kaliteli bir şekilde yaratıcı ve estetik hizmetler sunmayı hedefler.

Hizmetleri

Bostancı Koltuk Döşeme Kaplama işlerini yapan Rönesans Firması, profesyonel bir şekilde hizmet verir ve en kaliteli malzemeleri size sunar. 35 farklı kumaş firması ile çalışarak ve kaliteden ödün vermeyerek müşterilerine geniş bir seçenek olanağı oluşturur.

Deneyimli ve geniş uzman kadrosu ile her türlü koltuk modelini tamir edebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya cilalama işleminde mobilyaların tahta kısımları boyanıp tekrar cilalanır. Bu alanda uzman personelleriyle zamana yenik düşmüş mobilyalarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturarak sizi yeni mobilya alma derdinden kurtarır ve tasarruf edebilmenizi sağlar.

Koltuk döşeme hizmeti her zaman makul fiyatlardadır, koltuk modeline ve yıpranma payına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi için firmanın online teklif sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sektörün en geniş ve profesyonel kadrosuna sahip olmanın verdiği güvenle istenen her modeli ve işlemi son teknolojik cihazlar sayesinde rahatlıkla ve en iyi şekilde yapabilmektedir.

Koltuk döşeme işlemleri koltuk modeline ve uygulanacak işleme göre değişiklik gösterir. Ortalama olarak 10-15 günlük bir süre içerisinde koltuk döşeme işlemini tamamlar.

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Bostancı Koltuk Döşeme Kaplama işlerini yapan Rönesans Firması’nın uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermesiyle mobilyalarınız adeta sıfır görünümüne kavuşmaktadır. Firmanın sitesinden daha önce yapmış olduğu hizmetleri inceleyebilirsiniz.