Whatsapp Destek Hattı

Rönesans Koltuk, geniş yelpazede sunmuş olduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Koltuk Tamiri, hizmetleri de vermektedir…

İstanbul’da koltuk tamiri yaptırmak isteyen müşterilerin parmakla gösterdiği ender firmalar arasında yer alan Rönesans Koltuk, profesyonel bir bakış açısı ile koltuk tamiri, koltuk döşeme, koltuk imalatı ve boya cilalama gibi benzersiz hizmetler vermektedir.

Kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla tüm hizmetlerinde mükemmelliği arayan firmamız, ticari kaygıdan uzak çalışma prensibi ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Tüm istek ve ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak her türlü koltuk tamiri yapılabilmektedir. Koltuklarınızın ilk günkü kullanımından ve şıklığından daha iyi bir görünüme kavuşturan Rönesans Koltuk, şuana kadar vermiş olduğu koltuk tamiri hizmetleri ile bu kalitesini kanıtlamayı başarmıştır.

Birinci Sınıf İşçilik İle Koltuk Tamiri

Birinci sınıf bir işçilik arıyorsanız doğru yerdesiniz. Rönesans koltuk bünyesinde bulunan uzman personeller uzmanlıkları ve deneyimleri ölçüsünde mükemmel sayılabilecek derecelerde birinci sınıf işçilik ile koltuk tamiri hizmeti vermektedir. Garantili bir şekilde evinizden aldığımız koltuklarınız tamir işlemi sonrasında hızlı bir şekilde tekrardan sizlere teslim edilmektedir.

Tüm koltuk tamiri hizmetlerinde birinci sınıf işçiliğin yanı sıra son teknolojik cihazlarda kullanılmaktadır.Koltuk deri kaplama, Koltuk yüz değişimi, puf döşeme ve imalatı, mobilya tamiri ve cilalama hizmetleri de koltuk tamiri hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Uzun Ömürlü Koltuklar İçin Rönesans Koltuk!

Koltuk tamiri hizmeti almak isteyen müşteriler önemli paralar harcadıkları koltuklarını çöpe atmak yerine daha uzun ömürlü bir yapıya kavuşturmak istemektedirler. Bu durumda koltuk tamiri hizmeti alan müşterilerin önemli bir maliyetin altına girmesini önlemektedir. Uzun ömürlü koltuklara sahip olmak isteyen müşterilerin tek uğrak noktası olan Rönesans Koltuk, gerek uzman personel kadrosu ile gerekse son teknoloji cihazlar ile üretim ve bakım yapması tercih edilen bir firma olmasını sağlamıştır.

Yıpranmış ve hasar görmüş koltuklarınızı ilk günkü gibi şıklığa ve rahatlığa kavuşturmak için ilk tercihiniz Rönesans Koltuk olmalıdır. Rönesans koltuk farkı ile Koltuk tamiri, koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi hizmetlerden yararlanmak için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz…

Sizin için tavsiye ettiğimiz Koltuklarınızda Sigara Yanığı Nasıl Geçer ? bloğumuzu okuyabilirsiniz.

Müşterilerimizden Yeni Yorumlar ;

  • Evdeki eskiyen koltuklarımı tam istediğim şekilde yeniledim.Rönesans Koltuk ustalarına teşekkür ederim oldukça ilgililerdi. Güzel bir çalışma oldu teşekkürler. ( Aysen Mutlu )
  • İlk başta koltuk tamir işine çok tereddütle yaklaştım. Ama şimdi çook mutluyum kesinlikle süper bir iş oldu teşekkürler. ( Doğa Alsancak )
  • Tamir aşamasında biraz vakit kaybettik ama gerçekten değdi koltuklarım tam istediğim gibi oldu çok teşekkürler ( Elif Sancak )
  • Yazlık evimizin duvar renklerini çok değişik yaptık.Koltuklarımız hem eskimiş hem de yeni renge uyum sağlamıyordu. Sağolsun ustalarımız gayet ilgili bir şekilde bir kaç kez bizimle irtibata geçtiler ve sonunda duvar renklerimize uygun seçimlerimizi yaptık. Ayrıca koltuklarımı da sitenizde görmek için beni çok sevindirdi. Güzel ve ilgili çalışmanız için teşekkürler ( Selvi Mungan )
  • Arkadaşlar koltuklarımı çok sevdim teşekkür ederim kesinlik kumaşlarınız oldukça kaliteli, ustalarınızda gayet verimli. Tekrar teşekkür ediyorum eşime harika bir sürpriz oldu ( Murat Yıldız )