Whatsapp Destek Hattı

19 yıllık tecrübemiz ile sektörün en köklü firmaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Mesleğimize 1997 yılında İgor Ustanın yanında başlayarak bugünlere tecrübe ve bilgi birikimi ile geldik. Koltuk döşeme hizmetleri ile başladığımız mesleğimize engin bilgi ve tecrübelerimiz ile birçok alana hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Siz köklü firmaları arasında yer alan firmamız kısa bir sürede müşteri portföyünü genişletmiş ve oldukça güçlü referanslara sahip olmuştur. İstanbul’da hatırı sayılır bir ölçüde pazar payına sahip olan firmamız gün geçtikçe artan hizmet kalitesi ile birlikte müşteri sayısını da artırmayı başarmıştır. Bu genişleme ve büyüme sürecinde müşterilerimize daha iyi hizmetler verebilmek amacıyla hizmet yelpazemizi genişlettik. Koltuk döşeme, mobilya cila, koltuk tamiri, özel ölçü köşe koltuk imalatı ve özel tasarım chesterfield imalat başlıkları gibi birçok alanda sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bir hizmet anlayışı sunmamız sektörde tercih edilebilir bir firma olmamızı sağlayan en büyük özelliğimizdir. Rönesans Koltuk olarak birinci sınıf işçilik ile hayal dahi edemeyeceğiniz şıklık ve rahatlıkla mobilyalar üretmekteyiz. Ayrıca sizin için yeri ayrı olan fakat eskiyen eşyalarınızı çöpe atmaktan kurtararak ilk günkü gibi bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Boya ve cilalama hizmetlerimiz ile yine zamana yenik düşmüş olan mobilyalarınızı ilk günkü görünüme kavuşturarak yeni mobilya almaktan sizleri kurtarmış oluyor, tasarruf edebilmenizi sağlıyoruz.

Hedeflerimiz arasında uzman ve deneyimli personellerimiz eşliğinde yaratıcı ve estetik hizmetler sunarak sizlere sektörün en kaliteli hizmetlerini sunmaktır. Ticari kaygıdan uzak çalışma prensibimiz ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile de bu alanda faaliyet gösteren birçok firmanın rahatlıkla önüne geçmekteyiz.

Kurumsal bir hizmet anlayışı ile profesyonel bir şekilde sizlere mobilya sektörünün en iyi hizmetlerini sunmaktayız. Genç ve dinamik kadromuz ile sizlere hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmetler sunarak zamandan da tasarruf edebilmenizi sağlıyoruz.

Uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak herkesin hakkı düşüncesi ile yola çıkarak daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla www.ronesanskoltuk.com adresini kurduk. Sizde benzersiz hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizlerle iletişime geçin…